3-käiguline erimenüü Restoran RÖÖM

39,00 

Rööm on uus restoran Pärnu sumisevas südames, kus peakokk Jürgen Lip on loonud maailmaköögist inspireeritud a la carte menüü rikkalikust hommikusöögist kuni elegantse raw-baarini.
Pole liigset peenutsemist, lauahõbedat ega söödavat mulda. On otsekohesed, ausad ja maitsvad toidud, pariisihõngulised pagaritooted ja mänguliselt kohanev miljöö. Oleme traditsioonilisi ja hingestatud maitseid rikastanud RÖÖMule omase tänapäevase vimkaga ja püüame edasi anda eestlaslikku lihtsust, mis ei näe kunagi vajadust liigse uhkeldamise järele, vaid laseb sisul enda eest kõneleda.
Rööm on meeldiv koosolemise paik nii pere, sõprade kui ka äripartneritega.

EELROOG
Kammkarbi-kreveti raviool / trühvli-porru / õuna-võikaste

PEAROOG
Kana-põdraliha ballotiin / kartuli-gruyere’i gratään / nduja beurre-blanc / mustsõstar

DESSERT
Tumedas šokolaadis kadakakreem / Gin & Tonic’u pärl / metsmustika hüüve
Rööm is a new restaurant in the lively heart of Pärnu where head chef Jürgen Lip has created an à la carte menu inspired by the world cuisine, from a lavish breakfast to an elegant raw bar.
You will find no snobbery, silver cutlery or edible earth here. What we have is straightforward, honest and tasty food, Paris-inspired pastries and a playfully adaptable atmosphere. We have enriched traditional flavours with a soul, adding a modern twist in the style of RÖÖM and aiming to convey the true Estonian simplicity which has no need to show off but lets the essence speak for itself.
Rööm is a lovely place to enjoy the company of family, friends or business partners.

APPETISER
Scallop and shrimp ravioli / truffle and leek / apple and butter sauce

MAIN COURSE
Chicken and elk ballotine / potato and Gruyere gratin / nduja beurre-blanc / blackcurrant

DESSERT
Juniper cream in dark chocolate / Gin & Tonic pearl / wild blueberry posset
Rööm on uusi ravintola Pärnun kihelmöivässä keskustassa, jossa keittiöpäällikkö Jürgen Lip on luonut maailman keittiöstä inspiraatiota hakeneen a la carte ruokalistan aina runsaasta aamiaisesta tyylikkääseen raw-baariin.
Ei ylimääräistä hienostelua, pöytähopeaa eikä syötävää multaa. On aidonmakuiset, reilut ja maukkaat ruoat, pariisilaiset leipomotuotteet ja leikillisen viihtyisä ilmapiiri. Meidän annoksissa on perinteisiä ja sielukkaita makuja rikastettu RÖÖMille ominaisella nykyaikaiselle kosketuksella ja yritämme välittää virolaille ominaista eleettömyyttä, jossa ei ole koskaan tarvetta ylimääräiselle esittämiselle, vaan sisällön annetaan puhua puolestaan.
Rööm on viihtyisä kohtaamispaikka perheen, ystävien ja liikekumppaneiden kanssa seurustelemiseen.

ALKURUOKA
Kampasimpukka-katkarapu-ravioli / tryffeli-purjo / omena-voikastike

PÄÄRUOKA
Kana-hirvenlihaballotiini / peruna-gruyére-gratiini / nduja beurre-blanc / mustaherukka

JÄLKIRUOKA
Katajavaahto tummassa suklaassa / Gin & Tonic’ -helmi / metsämustikkahyydyke

Laost otsas

Kirjeldus

Rööm on uus restoran Pärnu sumisevas südames, kus peakokk Jürgen lip on loonud maailmaköögist inspireeritud a lacarte menüü rikkalikust hommikusöögist kuni elegantse raw-baarini.

Pole liigset peenutsemist ,lauahõbedat ega söödavat mulda .On otsekohesed,ausad ja maitsvad toidud, pariisihõngulised pagaritooted ja mängulisel kohanev miljöö. Oleme traditsioonilisi ja hingestatud maitseid rikastanud RÖÖM ule omase tänapäevase vimkaga ja püüame edasi anda eestlaslikku lihtsust, mis ei näe kunagi vajadust liigse uhkeldamise järele, vaid laseb sisul enda eest kõneleda.

Rööm on meeldiv koosolemise paik nii pere, sõprade kui ka äripartneritega.

3-käiguline erimenüü Restoran RÖÖM

Restoran Information

  • Restorani nimi: Restoran RÖÖM
  • Restoran: Restoran RÖÖM
  • Aadress: Pühavaimu 15
    Pärnu
  • ...
No product has been found!