3-käiguline erimenüü Akord

25,00 

EELROOG
Gratineeritud rohekarbid
spinati risotto/parmesanivaht/forellimari/peterselliõli

PEAROOG
Grillitud põrsapõsk
polenta kook/paprika värvid/demi-glace kaste

DESSERT
Brüleekreemi korv
sefiir/marjakaste

Resto Akord peakokk Marko Lumera on valinud oma menüüd luues tooraine, mis on iseloomulik kargele sügisele. Menüüs kohtuvad kaasaegsed toidutrendid klassikaliste kombinatsioonidega, et pakkuda meie külalistele nii uudseid kui ka tuntud maitseid.
STARTER
Green mussels au gratin
spinach risotto/Parmesan mousse/trout caviar/parsley oil

MAIN COURSE
Grilled piglet cheek
polenta cake/mixed-colour bell pepper/demi-glace sauce

DESSERT
Crème brûlée tartlet
Zefir/berry sauce

Head chef Marko Lumera at Resto Akord has selected ingredients evoking the spirit of crisp, cool autumn when creating his menu.
The menu mixes modern food trends with classic combinations in order to offer our guests both novel and familiar flavours.
ALKURUOKA
Gratinoidut vihersimpukat
pinaatti risotto/parmesaanivaahto/kirjolohen mäti/persiljaöljy

PÄÄRUOKA
Grillattu porsaan poski
polentakakku/paprikan värit/demi-glace kastike

JÄLKIRUOKA
Crème brûléen- tartaletti
sefiiri/marjakastike

Resto Akordin keittiöpäällikkö Marko Lumera on valinnut menuaan kootessaan syksyisen raikkaita raaka-aineita. Menussa kohtaavat nykyaikaiset ruokatrendit sekä erilaiset klassiset yhdistelmät, tarjoten vieraillemme uudenlaisia ja myös tunnettuja makuja.

Laost otsas

Kirjeldus

Resto Akord toob suvesooja südamesse ja meelitab Sind grillroogadega aastaringselt. Pakume otse grillil valmivaid liharoogasid ja merelinnale kohaseid kalatoite ning mereande. Meie menüüst ei puudu ka salatid, supid, burgerid, taimetoidud ja desserdid.
Resto Akord brings summer warmth to your heart and tempts you with grilled dishes all year round. We serve meat dishes prepared directly on the grill, and fish and seafood dishes fit for a seaside town. Salads, soups, burgers, vegetarian meals and desserts call all be found on our menu.
Resto Akord tuo kesän lämmön mieleesi ja houkuttelee vieraita grilliruoilla vuoden ympäri. Tarjoamme grillissä paistuvia liharuokia ja merikaupunkiin sopivaan tapaan kalaruokia sekä meren antimia. Meiltä voi tilata myös salaatteja, keittoja, hampurilaisia, kasvisruokia ja jälkiruokia.
3-käiguline erimenüü Akord

Restoran Information

  • Restorani nimi: Resto Akord
  • Restoran: Resto Akord
  • Aadress: Ranna pst 1
    80012 Pärnu
  • ...
No product has been found!