Milliseid rahvuskööke saab Pärnu restoranides nautida?

12.-19. aprillini toimuval Pärnu Restoranide nädalal osaleb ka viis restorani, mida külastades saab ilma reisimata nautida erinevate rahvusköökide maitseid ja meeleolu!

Kolhethi

Kesklinnas Kuninga tänaval asub killuke päikeselist Gruusiat ehk Restoran Kolhethi. Restorani grusiinist peakokk Manana Keburia käe all valmivad sellised Gruusia traditsioonilised hõrgutised nagu hatšapuri, khinkalid ja muidugi legendaarne Gruusia šašlõkk. Kolhethi restoranil on ka suve lõpuni käimas kliendikampaania, mille võitja saab päriselt päikeselisse Gruusiasse sõita!

 

Oregano

Pärnu rannarajoonis Estonia Spa termide majas asuv restoran Oregano pakub külastajatele tõeliselt ehedaid Kreeka maitseid. Oregano kreeklasest peakokk Eduart Bajraktari kasutab parimat toorainet otse Kreekast, valmistab erinevaid roogasid traditsioonilisest kreeka köögist ning tutvustab kreeklaste söömiskombeid.

Trahter Postipoiss

Pärnu südalinnas, ligi 200-aastases hoones asub 2001. aastal avatud trahter Postipoiss. Postipoisis ootab külastajaid slaavi köök, nostalgiline muusika, meeldiv olustik, rõõmsameelsed teenindajad, lai valik erinevaid napse ja segujooke ning ainulaadne majaõlu “Imperaator”. Trahteris on baar ja kaks saali 140 istekohaga, suvel on avatud ka kaks sisehoovi – kirsi- ja kuningaõu.

Umberto

Port Artur 2 kaubanduskeskuse kõrgeimal korrusel asuva restoran Umberto köögist väljub vaid tõeline Itaalia maitse. Peakokk Evari Tšetsin ja tema meeskond pakuvad külastajatele muuhulgas nii itaaliapäraseid salateid, pastaroogi, magustoite kui ka muidugi ehtsas puuküttega kiviahjus valmistatud pitsat. Niisama oluline kui toit, on Umbertos ka atmosfäär – ühelt küljelt avaneb külastajale vaade üle Pärnu vanalinna ja teiselt kaunile jõeäärele.

BabyBack Ribs & BBQ 

Pärnu Kaubamajakas asuv BabyBack Ribs & BBQ on esimene Ameerika kogupererestoran Eestis, kus saab nautida ehedat Ameerika kööki. Menüüst leiab salateid, burgereid, pastat, pitsat või ehedat ning kaua suitsutatud ameerikapärast BBQ liha. Lapsed saavad meelepärased road valida eraldi lastemenüüst ning mängida ja vaadata lastenurgas multikaid seni, kuni kuumad road on lauale jõudnud.

Jälgi Pärnu Restoranide Nädalat ka Facebookis!