Ettevalmistused peagi algavaks restoranide nädalaks käivad täie hooga

Ettevalmistused Pärnu Restoranide Nädalaks 2016 on täies hoos. Peakokad on otsustanud, mida põnevat sel aastal külalistele pakkuda ja timmivad viimaseid detaile paika. Selleks, et kõik need uhked kunstiteosed jäädvustatud saaks, muutsime Villa Wesseti restorani terveks päevaks fotostuudioks ja tulemusi saab peagi näha. 

 

Sel aastal on Pärnu Restoranide Nädalal osalemas 21 restorani – Akord, Café Grand, Golfirestoran Eagle, Embecke, Jahtklubi, Pärnu Kalamajaka Kohvik, Kolhethi, Lime Lounge, Mahedik, Noot, Paradiis, PassionCafé, Piparmünt, Postipoiss, Raimond, Strand, Tervis, 

Tervise Paradiis, Villa Ammende, Wesset ja White Beach Golfi restoran. Restoranide nädalal pakume 2-käigulist lõunasööki hinnaga 10 eurot ja 3-käigulist õhtusööki 15 eurot.

 

Kodulehel saab kõikide pakutavate menüüdega tutvuda alates 22. märtsist ja siis avaneb ka broneerimine. Sel aastal oleme teinud broneerimise mugavamaks ja sobivad broneeringud saab teha siit samast kodulehelt alates 22. märtsist. Seni anname peagi pakutavate toitude kohta vihjeid meie Facebookis ja Intagramis!

 PRN_instaFotod: Mart Kukk / Villa Wesset