Ammende Villa restoran

Uhke villa peakokk on Marko. Tema jaoks ei ole probleem võõrustada tähtsaid riigivisiite või serveerida korraga õhtusöök 600-le külalisele. Mõjukaid riigijuhte või muidu kuulsaid külalisi võõrustatake Ammendes rahuliku närviga. Kogemust selleks on piisavalt. Marko teab, et kõik toimib plaanipäraselt, kui rollid on jaotatud ja kord on majas. Varasem sõjaväelase karjäär tuleb selles osas igati kasuks. See kogemus aitab tähtsatel hetkedel ka närvi hoida.

 

Ammende Villa restoranis pakutakse süüa peenelt portselanilt, mis on eeskujulikult tärgeldatud laudlinale asetatud. Ja taldrikult võib leida Prantsuse maitseid koos Vahemere nüanssidega. Kui ilm juba pisut soojemaks läheb, siis tulevad värsked ürdid taldrikule oma peenralt. Seemned on juba ostetud ja vajalikud ettevalmistused tehtud.

 

Lõuna

  • Isetehtud pardiliharaviool – blanšeeritud Hiina lehtnaeris, metspähklite, puraviku cappuccino ja tsitruse maitselise punaseveini kastmega
  • Õrn  sidrunikook krõbisevate “Tammejuure talu” kanepiseemnetega sidrunivõi, roheliste oliivide ja jogurti jäätisega

Õhtu

  • Võiga praetud küülikufilee – õuna- selleripüree, porgandi ja nuikapsapallide,  seente, kirsigeeli ja õunasiidrikastmega
  • Viie pipra dekooriga Barbarie pardirind – kikerhernepüree, ahjus küpsetatud pastinaagi, kollase peedi ja granaatõuna kastmega.
  • Meie Pavlova – värskete marjade, vaniljekreemi ja mündi- laimi jäätisega.

Hotelliveebist leiab Ammende Villa külastamiseks ka restoranide nädala majutuspaketi

Pühapäeval, 5. aprillil kell 13.00 esineb Marek Talts

Kontakt

Ammende Villa Restoran
Mere pst 7, 80010 Pärnu
Tel +372 44 73 888
sale@ammende.ee
www.ammende.ee

Vaata asukohta kaardil